Úvod k akademickému roku 2018-2019

Vážení studenti,

ve studijním roce 2018 / 2019 naleznete na těchto stránkách zásadní podklady a přednáškové materiály potřebné k výuce, testům, zkouškám a zápočtům. Studijní materiály pro studenty FTK Univerzity Palackého v Olomouci a FSpS Masarykovy Univerzity v Brně jsem rozdělil do DVOU BLOKŮ, které postupně prochází jednotlivými předměty na obou univerzitách.

V PRVNÍM bloku jsou všechny materiály pro ZÁKLADY PRÁVA. Tvoří odborný a myšlenkový celek zahrnující nejen komplexní strukturu a informaci k Základům práva, ale rovněž hlubší a odbornější informace k jednotlivým částem práva včetně konkrétních příkladů a postupů.

a) Materiály v psané formě jsou členěny do samostatných přednášek a jsou tak snadno použitelné. Jejich očíslování je postupné a stažením do souboru Vám vytvoří postupný a přehledný materiál podle struktury,

b) Materiály ve formě schémat odpovídají číselným řazením kapitolám a podle nich budou probíhat také jednotlivé přednášky.

V DRUHÉM bloku jsou materiály k předmětu SPORT A PRÁVO. Jejich základ tvoří přepracované a doplněné kapitoly skript Sport a právo 2012. Aktualizace zahrnuje nejen změnu předpisů v době od 2012 do 2017, ale též veškeré údaje včetně konkrétního financování českého sportu nebo změny na poli odvodů z hazardu.

Na přednáškách Vám opakovaně sděluji, že autonomní oblast sportu je řízena a ovlivňována nejen právním řádem ČR, ale i vnitřními normami jednotlivých sportů a jejich národních a nadnárodních asociací. Studenti, kteří mají předměty v obou blocích, se v přiložených materiálech setkají se shodnými přednáškami, které jsou potřebné pro tyto předměty.

Studentům opakuji, že teorie je sice hezká, ale o své životní štěstí se musíte rvát v praktickém životě, a proto jsou moje přednášky zaměřeny zejména na právní praxi v kombinaci s filozofií osobností a hojným proložením audiovizuálními pomůckami.

Přeji Vám příjemné studium

Jiří Kubíček

Rychlý kontakt

Jiří Kubíček s.r.o.

U stadionu 12
Nová Ulice
779 00 Olomouc

  +420 602 545 399
   jksigma@seznam.cz

  285 638 08
 CZ 285 638 08

© 2010 - 2019 Jiří Kubíček s.r.o.
Úvod  |  Podnikatelská činnost  |  Profil

Profesionální tvorba www stránek, webdesign - webové prezentace
®